Õpilaste kuuldemängud

Kuuldemängud

 

“Asjad”

Polygoni Teatrikooli Tallinna keskmine rühm

Vaata kavalehte


 

“Aus vale”

Jüri Gümnaasiumi kooliteater Vaba Valik

Vaata kavalehte


 

“Hingamine”

Annette Hermaküla

Vaata kavalehte


 

“Imelik kohvik”

Kolga Kooli 5. klass

Vaata kavalehte


 

“Johani ja Katariina lugu”

Sindi Gümnaasiumi 5b klass

Vaata kavalehte


 

“Juhtum koopas”

Elva Huviala- ja Koolituskeskuse näitering

Vaata kavalehte


 

“Jõuluevangeelium”

Viljandi Gümnaasium

Vaata kavalehte


 

“Jänku ja Siili-onu ehitavad maja”

Mona Karjatse ja pere (Kolga Kool)

Vaata kavalehte


 

“Kits, kes tahtis jõekaldal limonaadi juua”

Väike Karakter

Vaata kavalehte


 

“KIVA lood”

Kolga Kooli 4. klass

Koolikiusamine 
Vaata kavalehte


 
Ronja Rooli kiusamine 
Vaata kavalehte


 

“Kolm sokukest”

Siiri ja Otto Linke (Audru kool)

Vaata kavalehte


 

“Konna musi”

Rapla Gümnaasiumi teatritrupp Ega Vist

Vaata kavalehte


 

“Kuidas päästa kooli?”

Polygoni Teatrikooli Tartu keskastme rühm

Vaata kavalehte


 

“Kõik oskavad joonistada”

Kolga Kooli Kohal-olijad (7.-9.kl)

Vaata kavalehte


 

“Köögi-Kata mure”

Viljandi Paalalinna Kool

Vaata kavalehte


 

“Legend Kantsi kõrtsi neitsist”

Luunja Aidateatri noortestuudio Aidake(!)

Vaata kavalehte


 

“Limpa ja mereröövlid”

Roland Käär (Parksepa Keskkooli 4. klass)

Vaata kavalehte


 

“Mees, kes teadis ussisõnu”

Audru Kooli 8. klass

Vaata kavalehte


 

“Meie esimesed triibulised”

Kolga Kooli nooremad Kohal-olijad (4.-6. klass)

Vaata kavalehte


 

“Minu mesilane”

Jüri Gümnaasiumi kooliteater Vaba Valik

Vaata kavalehte


 

“Musta pesu päev”

Polygoni Teatrikooli Polygon Pluss rühm

Vaata kavalehte


 

“Palju õnne, Hiiumaa Gümnaasium!”

Hiiumaa Gümnaasiumi 12. klass

Vaata kavalehte


 

“Puudemäng”

Polygoni Teatrikooli Tartu stuudio rühm

Vaata kavalehte


 

“Salaaed”

Kurtna Kooli 4a klass

Vaata kavalehte


 

“Sinuta”

Kolga Kooli 7. klass

Vaata kavalehte


 

“Soojale maale”

Saara Aleksandra Aavakivi (Tartu Tamme Gümnaasium)

Vaata kavalehte


 

“Sõit”

Polygoni Teatrikooli Tartu stuudio rühm

Vaata kavalehte


 

“Sõprus käib kõhukaudu”

Polygoni Teatrikooli Tartu stuudio rühm

Vaata kavalehte


 

“Võimendus”

Rapla Gümnaasiumi teatritrupp Ega Vist

Vaata kavalehte


 

“Väikese eesli punane pullover”

Väike Karakter

Vaata kavalehte


 

“Viimane tund”

Kolga Kooli 8. klass

Vaata kavalehte


 

“Ööbik ja roos” (inglise keeles)

Konguta Kooli 5. klass

Vaata kavalehte


 

“Üle seitsme mere”

Tallinna 32. Keskkooli KOKK teatritrupp

Vaata kavalehte


 
 
 
 

Looke, mis jutustab end

 

“Breemeni linna moosekandid”

Laura Potter (Parksepa Keskkooli 4. klass)

Vaata kavalehte


 

“Hans ja Grete”

Helena Karu (Parksepa Keskkooli 4. klass)

Vaata kavalehte


 

“Helde puu”

Ramsi Noortetuba

Vaata kavalehte


 

“Hunt ja põder”

Richard Eesmaa (Parksepa Keskkooli 4. klass)

Vaata kavalehte


 

“Isa sokid”

Ott Keerutaja (Parksepa Keskkooli 4. klass)

Vaata kavalehte


 

“Kallis härra Q”

Kolga Kooli 6. klass

Vaata kavalehte


 

“Kana või muna?”

Kolga Kooli 3. klass

Vaata kavalehte


 

“Kaval ahv”

Lisandra Tovinen (Parksepa Keskkooli 4. klass)

Vaata kavalehte


 

“Kodus ja metsas”

Braian Tsirk (Parksepa Keskkooli 4. klass )

Vaata kavalehte


 

“Lumeeit”

Kolga Kooli 2. klass

Vaata kavalehte


 

“Oskar ja asjad”

Kolga Kooli 1. klass

Vaata kavalehte


 

“Piimatädi”

Kerdo Murde (Parksepa Keskkooli 4. klass)

Vaata kavalehte


 

“Varese reis lõunamaale”

Greteliis Piirisild (Parksepa Keskkooli 4. klass)

Vaata kavalehte